قابل توجه دانشجوياني كه در ترم جاري دروس گروه معارف اسلامی را اخذ نموده اند

24 فروردين 1399, 3:45 ب ظ

با توجه به عدم برگزاری کلاس های حضوری مطابق دستورالعمل های ستاد ملی مدیریت بیماری کووید-19 و آیین نامه های وزارت علوم، براي حل مشكل عقب ماندگي تحصيلي در اين ايام و استفاده از ظرفیت آموزش های مجازی، دانشجویان محترم می بایست به شرح ذیل اقدام نمایند

 1-  از طریق سامانه مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان برای هر درس از گروه معارف دانشجویان محترم تا پایان ترم موظفند 22 جلسه غیر حضوری را بگذرانند و عدم گذراندن این جلسات به منزله غیبت در کلاس به حساب خواهد آمد.

پیشنهاد گروه این است که دانشجویان عزیز به تعداد جلسات کلاسی هر ماه از سامانه در ماه خود درس بگذرانند.

2-  10نمره از نمره پایان ترم، معدل نمرات دوره های مجازی خواهد بود و 10 نمره دیگر به انجام تکالیف کلاسی اساتید در سامانه آموزش مجازی دانشگاه و امتحان پایان ترم اختصاص خواهد یافت.

3- از ابتدای ترم تا 15 فروردین ماه دانشجویان ملزم به گذراندن 7 جلسه به نحو حضوری بوده اند. لذا دانشجویان با توجه به تعداد جلسات حضوری برگزار شده، الباقی تعداد جلسات را به ازای هر جلسه اقدام به گذراندن دوجلسه از دروس معارف با ورود به سامانه آموزش مجازي دانشگاهيان ec.nahad.ir و انتخاب گزينه " دوره ويژه تعطيلات اضطراري دانشگاه" خواهند نمود.

4- دانشجو ملزم به ارائه گواهی پرینت شده در بازه زمانی که بعدا اطلاع رسانی می شود به استاد خواهد بود.

5- درصورت وجود مشکل در سایت ec.nahad.ir  اساتید محترم و دانشجویان می توانند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند ،کارشناسان به صورت آنلاین پاسخگو می باشند.

6-  اساتید محترم دانشگاه ها ازامکانات درنظر گرفته شده در هر دانشگاه مطابق دستور العمل های اعلام شده از سوی معاونت آموزشی دانشگاهها استفاده خواهند نمود.

7- سایر مسیر های ارتباط استاد با دانشجو در کانال های اطلاع رسانی مجتمع اعلام خواهد شد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن ۰۵۱۵۷۲۵۵۱۹۱ داخلي۱۰۱  تماس حاصل فرماييد.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور